Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava na CoD Warzone 150 FPS

Zdravim,hraju na ps4 pro hru COD- warzone.hraju na monitoru samsung 144hz.chtel bych prejit na pc a hrat s ovladacem, za kolik sezenu nebo sestavim pc ktere by warzone utahlo na vyssi nebo nejvyssi detaily na tech 150 fps? Diky za typy,rady.Jsem konzolista uz par let. O pc vim kulovy ,jen me stvou ty fps pri akcnich hrach :))

Změna předmětu, původně: Pc sestava (host)

Souhlas. Ono je i jednodušší mít několik nebo i desítky instalačních, záchranných a diagnostických bootovacích CD/DVD než deset flash disků. Nebo to při nefunkčním PC honem někde stahovat a vytvářet bootovací flashku někde u kamarádů. Já mám opt.mechaniku a v novém PC ji chci mít taky, i když ji teď použiji tak jednou za měsíc.