Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor ASUS TUF VG289Q1A

Dobrý deň,
idem si kupovať monitor, ktorý využijem hlavne na PS5. Našiel som ASUS TUF VG289Q1A: https://www.alza.sk/28-asus-tuf-vg289q1a-d6298507.htm. Zatiaľ nemám skúsenosti s touto značkou ani s kupovaním herného monitora, preto si nechám poradiť. Budem rád za akékoľvek názory, rady, poprípade návrhy na iné monitory v rovnakej cenovej hranici (9500 kč/360 €).

Vopred ďakujem

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Tak najskôr som mal v úmysle kupovať monitor v tejto veľkosti s rozlíšením QHD ale keďže PS5 nepodporuje toto rozlíšenie tak som presmeroval svoje preferencie k 4K... ale neviem no 32 palcov sa mi zdá už docela dosť veľký monitor... a neviem, ktorý si vybrať aby pasoval do môjho rozpočtu. Práca na PC bude na tomto monitore skôr len výnimočne.