Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komunikátor Slack české rozhraní

Ahoj, dostal jsem za úkol zjistit, jestli jde nějak počeštit verze pro PC, komunikátoru Slack, jelikož vše anglicky se blbě ovládá nevidomým kolegům (mají ty předčítače obrazovek v češtině a komolí to slova).
Tak zjišťuji tady. Sám jsem na to nepřišel.
Ještě však juknu, jestli tam není nějaký soubor s "language" a to by pak stačilo přeložit slova v něm.
Díky za rady/pomoc/tipy/etc.
Změna předmětu, původně: Google Slack české rozhraní (Kráťa)

Osobne pochybuju, ze neco takoveho je mozne - nejspis budou k dispozici jen jazyky, ktere Slack oficialne podporuje.

Nevim, jestli planujou v dohledne dobe pridat cestinu, takze pokud je anglictina fakt na obtiz, mozna zvazit jiny komunikator? Co vim, tak treba Discord cestinu podporuje.