Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze dokončit instalaci ovladače na ATI Radeon 9600 Pro

Dobrý den,prosím o radu-Při insalování ovladačů grafické karty/ATI radeon 9600 pro/ mi to zobrazí tuto chybu.
Instalační program nedokázal dokončit instalaci.
Před spuštěním instalačního programu zkuste nainstalovat svůj zobrazovací adaptér se standartním ovladačem VGA.
Prosím moc o radu co stím mám dělat.
Moc děkuji za odpověd a pomoc.Draha

Změna předmětu, původně: instalování ovladače (host)

to je dosť častá chyba starších ovládačov ATi s korektným odinštalovaním pri zmene za nový.Po odinštalovaní starého ovládača sa treba pozrieť buď do správcu zariadení alebo do vlastností obrazovky,či sa tam zobrazuje ako grafický adapter standart vga alebo stále je tam zbytok ovládaču a zobrazuje sa tam aj po odinštalovaní ati 9600 series display primary alebo secondary adapter.Pokial tam zostal ati ovládač,treba ho manuálne odobrať cez správcu zariadení,nech sa nainštaluje standart vga adapter a až potom nainštalovať ovládač nový