Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem U torrent rychlost

Zdravím, chtěl jsem se zeptat proč mi přes utorrent nejde stahování rychleji než 1,2m/s omezení downloadu v programu na 0 tudíž by to melo jet bez omezení, je to blokováno někde jinde, , děkuji za odpověď

Záleží, kdo je na druhém konci (jsou to normální lidi), neni problém dosáhnout rychlostí blízkých rychlosti linky (když se sejde víc protějšků), ale pokud dané části nikdo nemá tak se může giga stahovat i měsíc.