Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus rog strict nefunguje

Ahojte mám myš asus rog strict wireless ii, je to skvela myš, avšak už dlhu dobu funguje iba s pripojením káblom. Akonáhle kábel odpojim začne kurzor myši lagovať. Niekedy sa to stane hneď niekedy po pár minútach. Skúšal som ísť do event properties tam som fixnul chybu, ktorá tam vyskakovala. Nainštaloval som aktuálny update k myši ale nič nepomohlo. Zaujímavé ale je, že na druhom zariadení ( notebook) funguje úplne normálne.😔

Změna kategorie, původně: PC sestavy
Myš není sestava. (host)

verze bluetooth a protokol: https://cs.wikipedia.org/wiki/Bluetooth
šlo mi o to, jestli myš nepoužívá jednu verzi (třeba 4.2) a klávesnice jinou (4.0).
ale bezdrátovou (=bluetooth) máš asi jen myš.
prostě co se může lišit mezi tvým pc a notebukem - kromě smutně proslulé domácí instalace ovladačů.

co znamená wifi přes kabel raději nechcu vědět. asi tím myslíš připojení k routeru.

1) bt = bluetooth = přes to je připojený myš. zespodu může mít tlačítko pro změnu kanálu.

2) vysílací kanál tajného routeru se změní v jeho administraci, která u každého routeru vypadá jinak.
default ip adresa a heslo jsou na štítku zespodu. nebo si tam přečíst typ a vygooglit "tajný_router login". taky je v manuálu.
vysílací kanál bude někde v prvním menu "wireless". změnit číslo kanálu aspoň o 5.