Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI TITAN GT73VR 7RE - upgrade garf. karty

Dobrý den, v počitačech se vyznám asi jako každý mladiství, který jej používá ale na výměnu komponentů a speciálně u notebooku si nevím rady. Tak bych se chtěl zeptat jestli je možné u tohoto notebooky si zakoupit graf. kartu geforce rtx 2080 a vyměnit jí za stávajcí gtx 1070 - aby to bylo kompatibilní apod. nebo je lepší notebook prodat dokud má nějakou hodnotu a doplatit nový děkuji.

vyměnitelné mxm moduly grafik v notebucích byla epizoda asi před 10 lety.
pokud si netroufáš pootevřít a zkontrolovat krám co máš před sebou, vychytrale na to půjdeš přes youtube, jak to dělají jiní: "disassembly msi titan gt73vr"
nebo si pro svůj klid v brožurce/pdf k tomu ntb prolistuješ, jaké nabízí options.

fascinuje mě to nadšení rvát si do notebuku čím dál topivější grafiky - a jak se to má prosím uchladit?
pokud nechceš obrovský věžový svítící krám zavazející na stole (taky se mi hnusí), existují miniskříně, do kterých se vejde i herní grafika, není to osekaná mobilní verze a v případě potřeby to jde taky přenést (no, spíš převézt).