Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SAMSUNG TV .avi

Dobrý den,

mám Samsung TV a nepřehraje mi žádné .avi

kde by mohl být problém, jde to nějak obejít ? Proč by TV neuměla přehrát zrovna tak rozšířený formát ?

V podporovaných formátech má - kontejner AVI

díky

Dobrý den , nedávno jsem řešil podobný problém s přehráváním .avi v Samsung TV. Další konverze spojená s další ztrátou kvality + čas, nedává smysl. Samsung nepodporuje DIVX a XVID ale stařičký MPEG1 ano. Nechápu... Ale k věci, jsem v tomto amatér:-) ale vygooglil jsem že pouhou změnou IDkodeku v AVI souboru je problém s přehráváním vyřešen i bez konverze na jiný formát.(mám vyzkoušeno a vše funguje:-)) Pomocí prográmku "AVI FourCC Fix" změníte IDkodek v .avi během vteřiny. Příklad: soubor AVI z XVID(nebo, méně časté DIVX nebo DX50) do FMP4 opravuje problém! U videí kódovaných nejstarší verzí DivX je FourCC DIV3 a musí se změnit na MP43. FourCC podporuje i dávkové zpracování. Samozřejmostí je záloha před změnou:-). Zdravím a držím palce při experimentování.