Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde načítání www.imeem.com

Server nemůže nalézt www.imeem.com. Chybová hláška zní,tato chyba může být způsobena ve vaší síti,prox serverem či DNS serverem.Prosím,jak to opravit?Jsem úplný začátečník,zatím opravdu počítačový analfabet-samouk.To co mi píší,mi absolutně nic neříká.Prosím,zda by měl někdo se mnou strpení,a vysvětlil mi to úplně polopaticky.Moc děkuji.Verča

Niekedy proste vypadne server (to je to, v com su tie stranky na internete ulozene), treba sa pytat presne v tom momente ked to nejde ze ci to niekomu inemu ide, alebo proste len pockat nejakych 24hodin apod (aby spravca servera mal cas problem napravit).
Niekedy je problem v tvojom pripojeni alebo zmene DNS zaznamu, tomu tiez treba len nechat cas kym to spravia resp. kym sa zneplatnia stare DNS zaznamy...