Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook 2007 - chyba příjmu a odeslání

Ave. Viz nadpis. Asi dva dny mi nefunguje "přijmout/odeslat" v Outlooku. Používám notifikátor, takže vím, že mám nějakých deset nepřijatých mailů. Vždy to skončí chybovou hláškou:

Úkol xxx@volny.cz - přijímání ohlásil chybu (0x800CCC1A): Server nepodporuje zadaný typ šifrování připojení. Zkuste způsob šifrování změnit. Potřebujete-li další pomoc, obraťte se na správce poštovního serveru nebo na poskytovatele služeb Internetu.

Nevíte někdo, co s tím? Mám tam faktury, takže bych byl velmi vděčen za radu :beer:.

Prihlasit sa da aj cez webove rozhranie ak uz tak nutne potrebujes maily nie?
Skusil si vypnut sifrovanie? Aku verziu Outlooku mas? Ako OS?
Ak win10 nevypol MS v nejakej poslednej aktualizacii podporu starsich protkolov ako to spravil Thunderbird prednedavnom?

Outlook umoznuje vybrat len ssl ako sifrovanie, takze tam nemas co nastavovat...skuil by som ineho klienta, napriklad Thunderbird.
Tazko povedat, kde je problem, pretoze Outlook byva na chyby skupy.
Skusal si to riesit s podporou volny.cz?
Pripadne mozes skusit test cez cmd.
Edit: Cez cmd nemusis, vyzera to, ze to maju ok.

fleg@nhosting:~$ openssl s_client -connect pop3.volny.cz:995 -quiet
depth=2 C = US, ST = New Jersey, L = Jersey City, O = The USERTRUST Network, CN = USERTrust RSA Certification Authority
verify return:1
depth=1 C = GB, ST = Greater Manchester, L = Salford, O = Sectigo Limited, CN = Sectigo RSA Domain Validation Secure Server CA
verify return:1
depth=0 CN = *.volny.cz
verify return:1
+OK BalaPop3 server ready for users @volny.cz

nikdo normální si nenainstaluje avast/avg - tady bych začal.

tvůj "stejný" problém může a nemusí být stejný jako původní dotaz. mohl se změnit protokol tls u tajného poskytovatele mailu, možná udržuješ starou verzi nepodporovaného systému, nepíšeš nic bližšího.
můžeš mít zavirovaný pc nebo přesměrované připojení přes proxy, parodie avg/avast tě neochrání. ta slouží jen pro sběr tvých údajů.