Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Preco sa pridavaju v texte na konci radkov medzery?

V Exceli mam pod sebou v riadkoch napr. tento text:
abcd/jednotka
abcd/dvojka
abcd/trojka
abcd/stvorka

Ked ho skopirujem a ulozim ako .txt do poznamkoveho bloku,
na konci kazdeho riadku sa navyse doplnia 3 medzery (v povodnom nie su)
abcd/jednotka%20%20%20
abcd/dvojka%20%20%20
abcd/trojka%20%20%20
abcd/stvorka%20%20%20

Nemozem ich hromadne vymazat, lebo by ich vymazalo aj inde v texte, nie len na konci riadkov.

Chcem vas poprosit o radu ako mam postupovat, aby sa tam tie medzery v pozn.bloku nepridavali.
Dakujem

@Jan Fiala

ano aj inde v texte su 3 medzery, napr.

abcd/jednotka
abcd/dvojka
abcd/trojka
abcd/stvorka
abcd /petka
abcd /sestka

Ked ho skopirujem a ulozim ako .txt do poznamkoveho bloku,
na konci kazdeho riadku sa navyse doplnia 3 medzery (v povodnom nie su)
abcd/jednotka%20%20%20
abcd/dvojka%20%20%20
abcd/trojka%20%20%20
abcd/stvorka%20%20%20
abcd /petkab]%20%20%20[/b]
abcd /sestkab]%20%20%20[/b]

Nemozem nahradit hromadne 3 medzery za nic, lebo ich nahradi vsade (ma to asi 2000 riadkov)