Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zrušit přesměrování domény 3.řádu na doménu 2.řádu

Vytvtvořil jsem na webuzdarma doménu cimelice01.eu
Protože jsem chtěl na ní zachovat web z domény cimelice01.borec.cz přesměroval jsem ji na cimelice01.eu (přehrál jsem ftp a databázi)
Tím jsem ztratil možnost využívat zaplacenou doménu 2.řádu se zabezpečenímSSL
Jak mohu to přesměrování zrušit a využívat doménu 2.řádu v původním nastavení?

Děkuji za informaci.

Magistr
Webmaster

Změna kategorie, původně: Programování (host)

cimelice01.borec.cz přesměroval jsem ji na cimelice01.eu
Tím jsem ztratil možnost využívat zaplacenou doménu 2.řádu se zabezpečenímSSL

Zatím jsi nic nepřesměroval. Na cimelice01.eu je jenom Database error. A borec.cz se stále zobrazuje.
Jestli tou doménou 2. řádu myslíš cimelice01.borec.cz, tak to je doména 3. řádu (to se u Webzdarma platí?).
Ale možná to jenom nechápu.