Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Synchronizace záložek v Chromu

Ahoj všem, mám dotaz ohledně synchronizace záložek v Chromu.
Problém je v tom, že používám Chrom doma i v práci a jelikož v práci přistupuji z Chromu i na intranetovou síť naší organizace, tak doma se mi snaží chrom načíst stránky co mám otevřené v práci na prohlížeči. Opačně se to neděje, co otevřu doma se v práci nepropíše. Jelikož jsou to v převážně většině stránky na intranetu, tak doma se mi to vždycky na nějakou dobu sekne. Chrom v práci musím používat, jelikož některé webové aplikace jsou přímo optimalizované pro Chrom a synchronizaci mám pro své usnadnění.
Jde nějak nastavit abych mohl používat synchronizaci, ale nenaběhly stránky které mám otevřené v práci? V nastavení chromu jsem vypnul možnost synchronizace záložek, ale nepomohlo to.
Předem díky za pomoc Honza H.

Teda možná to není úplně to, co chceš. Ale já používám v Chromu profily - konkrétně soukromý a pracovní. Každý navázaný na jiný účet a synchronizující se samostatně. Pokud náhodou potřebuju doma dělat pracovního nebo naopak v práci soukromého, tak přepnutí profilu je otázka dvou kliknutí.

To jsem si myslel, ale to není ono co potřebuji. Musel bych si založit nový osobní účet, jelikož ten stávající je navázaný na hodně aplikací a přístupů v práci. To byla si moje velká chyba, ale teď už je pozdě. zkoušel jsem to podle tohoto

, ale nepomohlo to.
Nějaká jiná rada.