Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sluchátka a youtube

Dobrý podvečer všem, zakoupila jsem si tyto sluchátka Sluchátka QCY T1C, s mobilem se sparovaly a v pořádku fungují, pokud sparuju s notebookem, na ploše film se mi přehraje v pořádku, ale s youtubem mi to prostě sparovat nejde, nevíte, v čem by mohla být chyba?

Děkuji.

Vždyť jsem ti to psal - ve Vlastnostech zvuku. Předpokládám, že máš Windows. Na hlavním panelu v oznamovací oblasti je ikonka repráčku, pravým tlačítkem vybrat Nastavení zvuku, dole je sekce Upřesnit nastavení zvuku a tam Předvolby pro hlasitost aplikací.

Nebo si k tomu zavolej někoho, kdo rozumí IT a nastaví ti to.