Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdělení čísla na cifry pomocí pole

Čau, potřeboval bych poradit s kodem . Mám za úkol rozdělit číslo na cifry (př. 123 - 1,2,3), začátek už mám, ale nějak nedokážu číslice vypsat. Byl by někdo ochoten poradit? Díky moc

kod:

import java.util.Scanner;
public class PrikladPole
{
  public static void main (String[] args)
  {
    int cislo;
    int cif;
    int pocet;
    int[] pole;

    Scanner scan = new Scanner(System.in);
    System.out.print("Zadej číslo, které chceš rozložit");
    cislo = scan.nextInt();
    pocet = 0;

    while(cislo > 0)
    {
      cif = cislo / pocet;
      cislo = cislo/10;
      pocet++;
    }
    pole = new int[pocet];

    for(int i = 0; i<pole.length;i++)
    {
      cislo = cislo / 10;
    }
    for(int j = 0; j<pole.length;j++)
      System.out.print(pole[j] + ", ");
  }

1) celé číslo ktoré chceš rozdeliť , budeš deliť 10 timi až kým nedostaneš 0, počet cyklov = počet jeho číslic = velkosť pola

2)a potom ho budeš deliť znovu a ukladať zbytky po delení do poľa na pozície, ktoré zodpovedajú miestam
1234/10 123,4 pole [3]=4

3)posledný cyklus vypíše pole [0-3] a medzi to čiarky

vieš spraviť aspoň to 1) ?