Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program s 32 bit převést na 64 bit.

Dobrý den.
Ve Win 7 jsem používal oblíbený letecký simulátor (32 bit).
Tento program potřebuji převést na 64 bit pro použití ve Win 10.
Program ve Win 10 nelze zkalibrovat, takže je nepoužitelný.
Děkuji za info.
jendajakubec@seznam.cz

SW napísaný v 32bit. strojovom kóde sa nedá "kalibrovať", previesť na 64bit., hoci x64bit. systémy (W10) si bežne s emuláciou 32bit. SW poradia.

Problém bude najskôr s GUI/MUI v grafike v prípade x64 W10, na rozdiel s nižšími verziami a edíciami x64 W7/Vista na ktorých letecký simulátor fičal bez problémov.

Z uvedeného dôvodu je velice vhodné disponovať na logicky rozdelenom pevnom disku (ideálne fleš, 500GiB SSD) s DualBoot, tj. dvoma primárnymi oddielmi pre nainštalovaný W10 + W7, oba OS x64 s výberom systémov po reštarte mašiny.

Mam auto na benzin a potřeboval bych je převést na naftu. Bez výměny motoru a dalších částí to neuděláš.
Program musíš zkompilovat pro 64b. Obvykle nejde jen vzít zdrojové kódy a prekompilovat, ale je třeba udělat i změny v kódu.
Pozadej autory simulátoru.