Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus ZenBook a Fortnite

Dobrý den, koupili jsme Asus ZenBook UM433D, který funguje v pohodě do té doby, než na něm syn začne hrát Fortnite. Pak se to hrozně rychle vybíjí a naposledy se úplně zaseknul. Myslím si, že to způsobuje ta hra, je to možné? Pokud ano, jde s tím něco dělat? Omlouvám se za laický dotaz, ale připadalo mi, že byste to tady mohli vědět... :-).
Děkuji předem za odpověď Petra

bez nabíječky to pojede v šetřivějším módu, pro hraní her zcela nevhodné.
pro trvalou zátěž je normální provoz na nabíječku, aspoň tak systém nespadne během stupidní hry a nepoškodí se eventuálně data na disku.

zas to díky povolení většího výkonu ze síťového napájení může trochu víc hřát, pro jistotu občas zkontrolovat, že je to v mezích.
no tzv. herní notebuk to není, snad se k tomu dítě bude chovat slušně.