Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc monitor UHD do 300€

ahojte,
poradite mi monitor UHD na PC do 300€? velkost, parametre a znacku si necham poradit nemam s tym skusenost.

Monitor = periferie
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Při takto velké obrazovce budeš mít krásný obraz i s QHD, nezáleží na rozlišení ale typu panelu, atd.. K UHD bych já osobně bral grafiku RTX 3080Ti, abych si většinu her mohl zahrát na plné detaily. Ale ta bude stát balík.