Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RTX 3060 a FreeSync monitor

Zdravím,

objednal jsem si tento monitor https://www.alza.cz/32-aoc-cq32g2se-bk-gaming-d6217880.htm?layoutAutoChange=1
od prodejce alzy mi bylo řečeno, že monitor je g-sync compatible.
Po vlastním zkoumání, jsem ale zjistil, že na stránkách nvidie není tento monitor v seznamu monitorů, které G-sync podporují.

Mám ještě možnost objednávku zrušit, nicméně za tuto cenu nejsem schopný sehnat monitor s podobnými parametry.

Na pc hraju převážně hry typu Apex legends, Overwatch a občas hry typy Assassins creed a Tomb Raider.

Chtěl bych se zeptat, jestli bude tento monitor dobře spolupracovat i s mojí RTX 3060, nebo zda se mám poohlídnout po jiném a tuhle objedávku zrušit?

Děkuju.

Kedze si nedal odkaz na stranku Nvidie budem len tipovat, ze je to ako u zoznamu kompatibilnych ramiek pre dosky.
V tomto zozname su ramky, ktore vyrobca otestoval a potvrdil funkcnost, ale to neznamena, ze ramka, ktora nie je v zozname tam nebude fungovat.
Rovnaky postup ocakavam aj pri monitoroch.

Pravda, navíc seznam nemusí být aktualizovaný, nebo monitor nemusí mit vyloženě certifikaci od Nvidia (což není povinností a stojí samozřejmě výrobce i nějaké peníze navic), ale být s Gsync kompatibilní i tak.

Dave4 :
Vidíš někde v popisu výrobce že by uváděl podporu Gsync ? https://eu.aoc.com/en/gaming-monitors/cq32g2se-bk
Jen FreeSync Premium, což bude IMHO v podstatě FreeSync 2.0 ktery umožnuje i u vyššího rozlišení jak FHD výšší rozmezí Hz pro FS. Každý výrobce si to pojmenuje jak chce je to jen marketing : FreeSync PRO, PREMIUM, ULTRA, Gaming PRO etc ..