Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nezobrazuje se mi stránka Rapidshare.com

Mám takovýto problém: Pokud zadám do prohlížeče (Firefox3,IE7 nebo i Maxthon2) adresu www.rapidshare.com nebo ve tvaru 195.122.131.21, nic se mi nezobrazí.(Stránka nejde zobrazit)Pokud pingnu IP adresu v příkazové řádce (ping 195.122.131.21 nebo ping www.rapidshare.com) dojde mi odpověď zpět v pořádku.Zkontroloval jsem nastavení internetu,vyčistil PC od malware(Malwarebytes' Anti-Malware),spyware,trojanů (Ad-Aware SE Professional) a virů (používám Kasperski anti-virus) a nemohu na nic přijít.Koukal jsem do logu HijackThis , kde nic podezřelého taky nebylo při analýze, tak nevím kam teď.Instaloval jsem v poslední době pár free programů,hru Crysis a odinstalovával PowerDVD_DELUXE 8, kterej mi stejně nešel.Jinak si nejsem vědom proč mi to přestalo najednou zobrazovat tuto stránku.Budu sice v brzké době reinstalovat celej systém znovu, ale rád bych téhle blbosti přišel na kloub, aby se mi to nestalo zase někdy příště. Díky za jakoukoli radu.

Změna předmětu, původně: Nezobrazují se mi některé stránky (host)

Pokud máš internet od O2, tak už dál nehledej.
Blokují to oni a blokují to tak, aby to vypadalo, že problém je na straně serverů rapidshare.com.

Hlavně si nekupuj např. premium účet. Oni ti to neodblokují.
Když bys uvažoval o soudu, protože toto je defakto podvod, tak neuspěješ.
Ve stanovách mají jasně napsané, že agregace může být i 1:50 a nenaděláš nic.

Zítra mě přijede zapojit internet běžný provider.
O2 jsem odmítnul i přesto, že mě chlácholili na 4x lepší tarif za menší peníze.
U O2 totiž musíš podepsat smlouvu na rok (!)

V dotaze si pisal na konci .21 a nie .14 (moj DNS mi vracia .14 na konci). Nezobrazi sa nic alebo sa zobrazi error? To je dost rozdiel.
V prvom rade skus povypinat vsetky ochranne programy ktore mas v PC a vymazat cache internetoveho prehliadaca, prip. nabootuj z nejakeho live CD linuxu a skus to tam, alebo skus nudzovy rezim s podporou siete (mackat F8 na zaciatku bootovania Win)

Skontroluj si v tvojom internetovom prehliadaci v nastaveniach nastavenie proxy, nastav nech nepouziva ziaden proxy server. Skus to co pisem vo viacerych internetovych prehliadacoch (IE aj FF, maxthon nemusis on to je tusim vpodstate IE)

P.S. keby som mal tipovat tak tipujem ze to robi nejaky superdementny ochranny program ktory mas spusteny, alebo nejaky vir.

Tak a je to hotovo:i: Nevím jak ,ale už mi to normálně funguje.Zkoušel jsem napsat na konci .14 a šlape to. Tak jsem napsal i .21 a funguje.Funguje i když dám jakoukoli adresu na rapid ,ale čím to bylo ,nemám vůbec tušení.Naposled jsem zkoušel nějaké LiveCD, ale spíš to vypadá na providera, že něco blokoval.Jenže s ním je domluva na dlouhý lokte.
Díky vám všem za pomoc a trochu mě mrzí ,že nevím proč to začalo šlapat.(co kdyby se to zase někdy opakovalo)
Nevím teď jak označit příspěvek za vyřešený. A ještě jednou dík za námahu:))