Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC skříň Zalman Z3 Plus - špatně funguje tlačítko zapínání

Zdravím,
měl bych otázku ohledně mojí PC skříně. Už jí mám cca 6 let a poslední dobou mi špatně funguje tlačítko na zapínání PC, někdy se zapne na třetí pokus, ale někdy třeba až na dvacátý. Hodně záleží z jakého "směru" máčknu. Nikdy jsem s v počítačích extra nehrabal tak nevím jestli je vadný spínač a mohl by se jen vyměnit. Dále mám na horním panelu USB porty, ve kterých už se USB dost vyklají a Jacky už taky nejsou v dobrém stavu.
Zajímá mě jestli se dají tyto problémy opravit nebo to dát raději nějakým specialistům. Skříň není nijak mechanicky poškozená a nechce se mi kvůli tomuto kupovat zbytečně novou. Konkrétně se jedná o tuto skříň:
http://www.zalman.com/EN/Product/ProductDetail.do?pageIndex=1&pageSize=10&pageUnit=12&productSeq=747&searchCategory1=5&searchCategory2=59&searchCategory3=-99&searchKey=&searchWord=Z3
Předem díky za pomoc

Změna předmětu, původně: PC skříň (host)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Zapínací tlačítko snadno "ověříš" zapínáním přímo na kontaktech MB. Pokud to tam bude fungovat 100pro, je tlačítko vadné, pokud i tam to bude "haprovat", je problém jinde. Porty vyměnit můžeš, když je seženeš samostatně.