Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webkamery na zajímavých místech

Zdravím,

mám v rodině kluka, co je na vozíku a jelikož moc času venku netráví a programy v tv už ho moc nebaví,
našel si zálibu ve sledování webkamer. Občas sleduje lodě, vlaky a chtěl bych vás požádat o nějaké tipy,
kde se něco děje, tzn. třeba z nějakých staveb, výrobních prostor a nevím co dalšího by se dalo někde najít.
Na holky má ještě čas, tak prosím tohle můžete vynechat, to mu zvládnu později najít sám :-)

Moc díky

Na www.twitch.tv > sekce IRL > lidé - streameři tam často cestují, chodí po památkách, městech, v přírodě a vše streamují ,,živě - live’’. Je možné i interagovat s ostatními sledujícími či samotným streamerem.
Stačí si jen vybrat koho sledovat. Mě jeden čas bavilo sledovat chlápka co se věnuje umělecké kovařině, nebo výrobě věcí z kůže.