Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kancelářský PC

Zdravím přátelé.
Nevím, zda to dovolí současná situace (nedostatek elektroniky), ale prosím o výběr komponentů (jen počítač). Bude sloužit na běžnou kancelářskou práci a multimedia (aby bez problémů přehrával Full HD videa). Hry žádné. Cenově do 10 000 Kč. Rád bych, aby to bylo na Intelu.
Co mám:
- skříň
- HDD (WD black)
- OS (Windows 10)

Díky.

Nechapem ten odpor k repasom, nicmenej dnes som daval repas jednemu riaditelovi a pytal sa ma, ci som zmenil nazor, ze mu davam nove pc.
Ten pc vyzeral naozaj ako novy, kedze slo o novsi repas (cca 400 eur, cize pomerne dost), aj procak tam bol tusim 8th generacie anie 4th ako byva bezne a jeho dizajn bol uz skoro totozny su sucasnymi.
Ja len tolko k tomu, pretoze z mojho pohladu sa repas hodi vsade (okrem hier, ci specialnych pc pre kreslenie, ci vypocty).