Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava

Zdravim,myslite ze je toto dobra sestava? Mel bych to na call of duty warzone, a sem tam stream.Melo by to utahnout ne? Monitor mam 144hz ,tak bych chtel se priblizit k tem 140 fps,myslite ze to da? https://m.alza.cz/acer-predator-orion-3000-d6159783.htm?kampan=adw1_pc-sestavy_pla_pro_pocitace_pocitace_ostatni-pc_m_9062804__TC017m1l8&gclid=Cj0KCQjwo-aCBhC-ARIsAAkNQiv9_6ERogivZdKVssvAoM4I9Fs3hoD7ThhQRFtVHt7FdkWu9on5Yl8aAgDxEALw_wcB

Utáhnout to utáhne, to ano. Na můj vkus je to ale hodně předražené. Další mínus co vidím je jen jeden modul RAM, takže to pojede na single channel. To až zase tak moc nevadí, ale vadilo by mně to za takovou cenu. Chyběl by mně tam klasický magnetický disk na zálohy a filmy, taky DVD mechanika. Tu už moc lidí nepoužívá, ale na zálohy je to pořád dobré. Značka zdroje tam pro jistotu není uvedená vůbec.
Ber to jen jako můj názor. Osobně bych si něco poskládal. Mrkni do sekce PC sestavy.