Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Huawei P30 lite vs P40 lite

Dobrý den,

rozbila jsem si Huawei P30 lite a uvažuju, že si ho znovu koupím, protože mi jednoduše vyhovoval. Jsem na něho už zvyklá, nejsem nějak náročná. Ale teď si říkám, jestli není hloupost kupovat si zase a znovu tento stejný telefon, když nyní existuje i novější a (asi tedy) lepší verze? Na druhou stranu je ale ta nová verze levnější, čemuž nějak nerozumím. Dokáže mi někdo vysvětlit jaký mobil je objektivně lepší? Vím, že to asi nelze takto říct, ale alespoň , co byste dělali na mémmístě vy :) Také jsem četla, že ten P40 lite nemá Google play...

Děkuji.

Telefon bez Google služeb nemá smysl. Pomalu nic nefunguje, málo aplikací, musí se řešit jak kupu věcí dobastlit atd. Pro normálního uživatele nepoužitelné, to spíš pro někoho, kdo se v tom třeba dobrovolně chce vrtat a nervovat se s tím. Takže p40 za mě nepoužitelný telefon