Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program Windows host process (Rundll32) přestal pracovat

Zdravím všechny! A prosím o pomoc!!!
Vždy když otevřu soubor s videi, vyskočí mi hláška: Program Windows host process (Rundll32) přestal pracovat. Já vlastně ani pořádně nevím, co to znamená, je tu nějaká dobrá duše, která by mi mohla poradit? Bojím se abych nemusela přeinstalovat celý systém...?:.(
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu, původně: Rundll32 (karel)

Dobrý den mám podobný problém ale asi trošku horší ...hláška "Program Windows host process (Rundll32) přestal pracovat" mi vyskakuje hned po spuštění počítače...je to celý strašně zpomalený...blbej exploder otevírám minutu ..programy to samé a to mám celkem slušnej pc...nero sice mám ale ty uvedené soubory k přepsání ne...jo a celý to začalo uplně jiným problémem :D skoro pokaždé když sem chtěl spustit pc to po mě chtělo cd od vist a pak se obnovil systém a jelo to a tak se to opakovalo pořád nevěděl sem co s tím a při řešení tohoto problému mám ted ten s rundll32 ... prosím pokud víte tak poradte ...předem děkuji za odp.