Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické stláčanie kláves

Dobrý deň, prosím vás, potrebujem poradiť, je možné nejakým spôsobom nastaviť automatické stláčanie kláves? ktoré by sa dalo využiť aj v hrách, konkrétne by som potreboval nabindovať D-S-A-W v tomto poradí a najlepšie 2x po sebe spustením tlačidla napríklad F1, ak s tým má niekto skúsenosti budem mu veľmi vďačný za každú radu. Ďakujem.

Ja používám tohle, z hlediska programu jde o skutečnou klávesnici a myš a můžu si tam nastavit cokoli mě napadne, včetně časování, kombinací kláves, tahání myši s ctrl nebo alt ...

http://micro-corner.gilhad.cz/blog/Arduino/progs/KlikiMouse3/2019-04-29-Arduino-progs-Klikimouse3.html

(a samozřejmě by to snadno mohlo mít mnohem víc tlačítek, ale i s tímto omezeným je v programu 6 kombinací a v současnosti už používám 12 a chystám se udělat větší a pohodlnější klávesnici jako proof-of-concept k vlastní dělené - asi tak v tomto stylu http://xahlee.info/kbd/ergodox_keyboard.html )