Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP kamera -> živý pohled z telefonu mimo domov

Dobrý den,

na zahradu jsem si pořídil kameru https://www.alza.cz/ezviz-husky-air-c3w-full-hd-1080p-d5589817.htm. Bohužel až teď jsem přišel na následující problém. Kamera má sice svůj cloud, kam po zaplacení ukládá nahraný obsah, bohužel tato aplikace se mi velmi seká a prakticky je nemožné ji využívat. Do kamery jsem tedy vložil SD na kterou se záznam ukládá. Kamera je rovněž připojena k domácí wifi. Pokud si do telefonu stáhnu jejich aplikaci mohu si zobrazit aktuálně natáčený záznam, pokud jsem připojený v domácí wifi. Je nějaký způsob, jak se ke kameře připojit i odjinud, třeba přes data? . V těchto věcech se vůbec nevyznám a potřeboval bych trochu postrčit, abych věděl co mám hledat...

Děkuji za reakci

Tyhle domácí kamery už dnes veřejnou IP adresu nepotřebují, jede to přes jejich cloud. Mělo by to jít přes jejich aplikaci, podobně o tom píše i manuál.

Na datech to tedy nejde? Máte jejich oficiální aplikaci? Založil jste si účet? Na jiném telefonu to jde?

// Update

Měl bys použít jejich aplikaci.
Teď jsem si to přečetl podrobně.
Aplikaci nainstaluješ do mobilu s androidem.

Najdeš na Google play: EZVIZ APP se to jmenuje.

Sám mám přesně pro tento účel tuto kameru.

Je optimalizovaná pro prohlížení živého i uloženého záznamu ze smartphonů.
Rovněž je možné se natáčet o 360° (180° + nahoru/dolu).

Jedinou nevýhodou je, že neexistuje aplikace pro PC.
Je možné nahrané záznamy na SD kartě dostat do pc.

Jinak kamera používá Xiaomy vlastní VPN pro sledování záznamu v reálném čase (jen přes mobil).

Ke kameře chybí (není v balení) USB 5V napájecí adaptér.
Užitečnou vlastností je u nahrávání možnost zapnout záznam jen při detekovaném pohybu.
Tím se nahrává jen skutečně, když se něco na scéně děje a šetří se SD karta.