Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor a rozlišení

Zdravím, mám otázku která mě už nejde na mozek...

Mám starší PC jen "pro srandu"

Nvidie 550GTX TI a Monitor aoc-193sw

jelikož monitor disponuje pouze a jen VGA konektorem a Grafika VGA konektor nemá vyřešil jsem to přechodkou z VGA na DVI.

Ovšem monitor spíše windows mi za boha nechce ukazat rozlišení 1440x900.

Ukáže mi nesmyslné rozlišení které nesedí jako je na screenu (viz příloha)

Dokáže tohle vyřešit kdybych pořídil kabel VGA - DVI (bez přechodky) ?

Ovladače na GPU jsem zkoušel starší i nejnovější.

(díky tomu se mi hry pouští v nejvyšším rozlišení 25xx x xxx) a monitor napíše že nepodporuje :(

Podle mě je pes zakopaný v tom, že nemáš ovladač na monitor.
A ze screenu je vidět, jak tam máš jen obecný PnP monitor.

Najít ovladač na tvůj monitor se mi nepodařilo.
Ale mělo by stačit tam nainstalovat libovolný ovladač jiného monitoru, který má nativní rozlišení 1440x900.

Ten ovladač mu vnutíš ve Správci zařízení a jsi za vodou.

Hledej.

Ten monitor mám ve sklepě cca 6 let :D já bych toto ani nekoupil :D navíc k té sestavě ani lepší smysl nemá :)

Je to jen "sranda" PC pro mladou na Sims 4 :)

Intel DC 6700 2,66&3,4GHz
8GB DDR2 800MHz
SSDčko na systém a 1TB HDD
550TI GTX OC edice

Monitor nemá smysl :)