Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění PC sestavy

Dobrý den, pomozte mi prosím s naceněním mého již nevyužitého PC.

CPU: Intel Core i5 6500 Skylake
Grafika: ASUS GTX950 2GB
Deska: MSI B150M MORTAR
Ram: Crucial Ballistix 8 GB
HDD: 120 GB SSD + 1 TB HDD
Zdroj: Seasonic S12II-620 620W
Chladič CPU: SilentiumPC Spartan 3
Skříň: SilentiumPC Regnum RG1W

Monitor: 2x BENQ GL955 19"
OS: Windows 10 Pro

Děkuji

Ono je to u tech starych PC tezky to nacenovat, kdyz za to da nekdo 3 tisice a za par mesicu odejde deska, bude se mu to zdat drahe, kdyz to nekomu prodas za desitku a bude to jeste nekolik let slouzit, tak si bude dotycny rikat, jak dobra koupe to byla. Takze pokud nejde o prodej kamaradovi, kde si radeji reknes o mene penez, tak vzdycky je dobre se snazit prodat za co nejvic a cenu snizovat, kdyz nebude zajem. Nicmene, pokud by ti za tohle nekdo dal 5.000 Kc, tak bys to stale mohl povazovat za dobry prodej.