Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mřížky na monitoru

Zdravím, prosím pěkně, vytahoval jsem zašprajclou klávesnici, někde jsem asi něco zmáčkl a na monitoru se mi objevily tyhle vypíčený mřížky, restart nepomáhá. Neporadil by někdo, prosím pěkně, jak se toho zbavit?? Nebetyčně děkuji.

to je w7? co tam je za zvláštní program ta "údržba"?

ve vlastnostech zobrazení je tvůj typ monitoru? není tam nic obecného?

mřížka se zobrazuje až po přihlášení do windows? když si založíš pokusný nový účet a přihlásíš se do něj, je tam taky?
když změníš rozlišení na nižší a zase zpět, zůstane tam?

aha, už pořešeno.