Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradit s koupí HDD do 1000,- Kč (min. 80GB)

dobrý den,potřeboval bych poradit s koupí hdd tak do 1000kč,bude sloužit hlavně jako disk na OS WIN XP,nemůžu se rozhodnot jakou značku,velikost min 80gb,spolehlivost a tichost na hlavním místě,díky za radu

Změna předmětu, původně: nový HDD (host)

No, uz som napisal co mam proti nim. 2.5" samsungy su IMHO cim dalej tym horsie. 3.5" neviem ale staci mi jedna skusenost, nie som masochista :) WD 2.5" je super a nicim neplieska, na rozdiel od samsungu :) 3.5" uz nekupujem kvoli vibraciam ktore pocujem (vibruju vsetky 3.5" bez rozdielu)

Nezlob se, ale mantas tu brutalni broskvoviny. Videl's vubec nekdy 3.5" Samce? Jestli teda jsou hlucne a vibrujici, tak se muzou ostatni disky (vyrobci) odsouvat primo z vyrobniho pasu do srotu. A proc tu vzpominas "dvaapulky"? Rec je snad o desktopovych discich, ne?

...musim priznat ze este tak pred rokom by som nedal na samsungy dopustit (aj 3.5" aj 2.5" mals som a mam dodnes aj starsie 30GB-40GB 2.5" samsungy ktore su celkom OK), ale pred par mesiacmi uz ma ich 160GB 2.5" negativne prekvapil (a po hladani na inete som zistil ze to je vlastne u samsungu normalny stav), mam pocit ze to ide s nimi v poslednom case dole vodou (aspon u 2.5" urcite)

tak sem koupil toho samsunga 250gb.je v pohodě nevybruje ani nejni tak hlučnej.ale po zapojeni nemuzu pripojit ty dva pata disky.ten sata sem nastavil na master a jeden pata na slave a když ten pata pripojim tak mi to hodi hlažku chyba operačniho systemu.nevím čím to je.když ho pripojim až po naběhnuti systému tak vše funguje ok.nevíte čím by to mohlo být?