Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je cpu kompatibilní s zakladní deskou ?

Zdravím, chci se zeptat jestli je procesor Intel core i7 - 4770TE 2,3GHZ kompatibilní s zakl. deskou Z97 PC Mate(MS-7850).
Na internetu jsem našel, že je kompatibilní s Intel Core I7 - 4770 T 2,5GHZ. Tak se radši zeptám tady od zkušenějších zda to tam narvu nebo ne :).
Předem díky za odpověď.

Výrobce desky ho sice v seznamu podporovaných neuvádí, nicméně si myslím, že fungovat bude, protože proti tomu 4770T má jen nižší takty. Pokud ho máš, tak ho tam klidně zkus vrazit. Pokud ho míníš kupovat, tak bych spíše hledal nějaký jiný běžný model CPU.