Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gta V - problémy s načítáním textur

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká součástka v počítači má na starosti načítání textur ve hře gta V? Stáhnul jsem si gta V ale když jedu rychle autem kolikrát jedu třeba po neviditelný silnici. Přitom můj pc by měl gta V zvládat v pohodě.

Říkám si jestli za to nemůže disk ale vůbec nevím.

CPU: I5 3470
GPU: AMD radeon 7700 dual-x
RAM: 8GB

Změna předmětu, původně: Gta V (host)

GTA-cku posledny mesiac pekne sibe. Nie, ze by mu predtym obcas nesibalo, ale posledny mesiac je to extrem. Neviem co R* robia, ale je to horsie a horsie s funkcnostou. Prepady cez void akoby pod mapu na dennom poriadku, mne nejde prihlasit do onlinu uz mesiac, dcere zacalo blbnut prihlasenie asi dva tyzdne dozadu, syn zapne misiu a ma uplne ine zbrane ako si navolil. Iba mladsiemu synovi to ide zatial bez problemov, iba tie prepady testur obcas. No proste katastrofa.