Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikacia na rodicovsku kontrolu

Hladam aplikaciu na rodicovsku kontrolu mobilu s Androidom.
Potrebujem hlavne aby vedela obmedzit cas ktory dieta travi na urcitych aplikaciach v ramci dna (povedzme ze na aplikacii X moze byt 30 minut denne, na aplikacii Y hodinu denne a pod).
V google obchode nejake su, ale recenziue su casto rozpoluplne, tak snad niekto tu bude mat nejake skusenosti. Vdaka.

A co potom chces? Hladas appku, a ked dostanes poradene povies, ze ju dieta odinstaluje...ale to si predsa odinstaluje akukolvek appku nemyslis?
Je to o dohode, ja som to svojmu frkanovi vysvetlil, ze ak zabadam, ze appku vypinal, ci nebodaj odinstaloval pride o mobil.
Napodiv to chapal, aj to, ze pri instalacii mi chodili ziadosti a povolenie aplikaci.
A ver tomu, ze som ich par zamietol;o).
Nechcem vam hosi zasahovat do vychovy, ale rodic by mal mat aku taku autoritu a ked nieco povie tak to plati.

Vtipna prihoda na zaver.
Pred nedavnom som bol u zufaleho zakaznika. Nevedel si poradit s 13 rocnym synom, pocas vyucovania sa stale hral, flakal skolu a dokonca jked mu mama zobrala mobil zobral jej firemny nb a zamkol sa s nim v izbe.
Vychovny aspekt nechame bokom (keby to spravi moj pocitil by silu;o)) a podme na riesenie.
Ako hlavny router som tam nasadil Mikrotik, zakaznikovi ukazal ako si vie obsluhovat pravidla na firewalle a odvtedy je u nich v rodine pokoj, pretoze vypnutie netu, ci zakaz netu pre mobil pocas vyucovania je otazka jedneho kliknutia/skriptu.
Inak mam to tak aj doma, akonahle pride horsia znamka aktivuju sa pravidla na firewalle.

No neviem či si ju odinstaluje? Ja som mal značné problémy sa tej aplikácie zbaviť. Možno od určitého veku dieťaťa(ak ho zadas korektne) si ju vie odstrániť, to netvrdím, že nie. Ale ako som písal, u nás doma tá appka nemá význam. Nepotrebujeme ju, deti vedia, čo môžu a čo už nie a čo by prípadne nasledovalo ako dôsledok prehnanej "rebélie".