Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon politý kávou

Dobrý den. Dnes jsem bohužel neměl zrovna lehké ráno. Vylil jsem si hrnek kávy na koberec a můj telefon. Telefon jsem důkladně vysušil a utřel a funguje absolutně bez problému. Nikde není známka nečistoty či poškození. Mikrofon i kamera fungují jak mají, kávu jsem si vylil na kryt od telefonu a do nabíjecího portu ani do žádného jiného náchylného místa se káva podle mě nedostala. I přesto se o svůj telefon obávám a proto tady vkládám tuhle otázku zdali mám dělat ještě něco jiného a případně jestli by se nemohlo se zařízením ještě něco stát.

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Poměrně velkým překvapením je zvýšená odolnost proti prachu a stříkající vodě dle standardu IP52.

https://xm.cz/blog/telefony-redmi-note-8-a-redmi-note-8-pro-predstaveny/

IP52 = chráněno proti padající vodě, když je přístroj v poloze 15 stupňů. Stejné jako IP x1, jen rozdílem, že jednotka je testována ve 4 pozicích, nakloněna o 15° v každé poloze od normální provozní polohy. Proti prachu chráněno částečně.