Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC i5 10400F - nízký výkon ve hrách

Dobrý den,
měl bych otázku, mám tuto sestavu:

Intel core i5 10400F
geforce 1060 6gb
ram 32gb (4x 8gb)
deska rog strix b460-h gaming

Myslím si že tato sestava není uplně špatná, ale není nějakým stylem blbě vyvážená ? Když hraji např. league of legends tak to prostě je trhané a když to porovnám s pc předtím co jsem vlastnil tak je to ještě horší než to bývalo a to jsem měl intel core i5 4460 a desku asus h81p. Co se týče ostatních her tak to taky nejede jak má si myslím, nevím jestli jsem udělal něco špatně ale všechny drivery mám... Je nějaký program, nebo cokoliv že by to třeba zjistilo chybu že je něco zle nainstalovaného ? Zkoušel jsem is restart pc do továrního a nic nepomohlo, nebo blbě sestavené ? Mohl by hrát roli i zdroj např. ? mám 460 W...

děkuji moc za všechny rady

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna hloupého předmětu, původně: PC running (host)

Úložný prostor
1 x M.2_1 socket 3, with M key, type 2242/2260/2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)*3
Intel® B460 Chipset :
Total supports 2 x M.2 slots and 6 x SATA 6Gb/s ports
1 x M.2_2 socket 3, with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
6 x SATA 6Gb/s port(s)

Ten Kingston A400 je předpokládám 2,5" SSD a výkonově hodně slabý. Doporučuju M.2 od Crucial/Samsung/A-data/Gigabyte

Máš to tam napsaný:

Relative performance n/a - benchmarks incomplete

To znamená, že testování nebylo dokončeno.

Ještě mě zaujala tahle hkláška:

Very high background CPU (71%). High background CPU reduces benchmark accuracy.

Zkontroluj vytížení CPU v klidu, jestli ti tam neběží nějaké zbytečné aplikace/procesy?