Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při nainstalování GK (EN9800GT) následuje zmažení počítače

Mám nový počítač...vše šlape jak má,až na grafickou kartu, kterou když nainstaluju tak poté mi zmrzne počítač...po odinstalovaní "v nouzovém režimu" mi bez problému zase běží PC,ale bez grafiky....(zakladovka-P43 NEO3,procak-dual core 2.66 GHz,2 GB ramek...a grafika EN9800GT HybridPower 512MB DDR3...
Prosím.. kdo měl podobnou zkušenost,nebo aspon tuší kde je chyba napište...děkuji...

Moze byt ze ti nestiha zdroj, alebo si nezapojil do grafiky vsetky dodatocne napajacie kable zo zdroja apod. Moze byt aj vadna grafika...
Este by som sa pozrel na web vyrobcu tej dosky ze ci tam nie je novsi BIOS pre tu konkretnu dosku (verziu BIOSu ktory mas teraz vidis na uvodnych vypisoch po zapnuti PC, ak nevidis tak zvycajne pomoze klavesa Esc a Pause).