Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova grafika ku starej maticnej doske

Zdravim. Mam starsiu maticnu dosku MSI 740GTM-P25 (MS-7302). Je mozne do nej zapojit grafiku GeForce GTX 1070 6GB - a bude to kompatibilne? Za predpokladu, ze mam dostatocny zdroj. Akym spôsobom sa to zistuje, ci bude kompatibilita?
Vdaka

Tohle už bych neresuscitoval. Fungovat by to asi fungovalo, ale ta tvoje platforma je dneska silně za zenitem. Pokud máš "plonkovní" GTX1070, popřemýšlej pro ni nad novým pajšlem. Grafika se jinak bude flákat jak já v neděli na noční.