Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstránenie lag-u Nvidia

Zdravim

Potrebujem poradiť ako sa zbavím lag-u teda oneskorenia na laptope Lenovo IdeaPad L340?
Skúšam momentálne MSI Afterburner kde sa pokúšam o Undervolting grafickej karty (znížiť napätie) ale som v tom laik, alebo prosím ak niekto vie čo môžem spraviť aby som zapol aspoň hru na nízkych efektoch aby mi nepadalo fps neustále dole, tak poraďte.

Myslím si že problém je v prehrievani, teplota procesora je ale optimálna 62° až 68° tak nechápem, po pár minútach mi klesne FPS vždy s 50 na 15 a tak aj ostane.
Skúšam hru Assassin's Creed Valhalla.

Procesor: Intel i5-9300H
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1650
RAM: 8GB

Na foto sú frekvencie a milivolty na ktorých beží laptop

Vďaka

NVIDIA GeForce GTX 1650

jestli sis taky koupil neherní notebuk s nejméně výkonnou pro ntb osekanou grafikou a teď se taky divíš, že na tom hry nejedou, tak jste oba koupili ne úplně dobře.

když uživatel instalaci systému do půl roku zničí, lehce podlehne dojmu, že on sám to snadno nainstaluje. to bývá definitivní konec.

systém se nezahltí, to uživatel mu ochotně pomáhá do hrobu.
ti vyfikanější ho nedejbože sami přeinstalují - to by nemuselo vadit, kdyby to nebyli ti samí, co se chodí ma kdeco ptát.

řešíš nějaké lagy s grafikou: jednak nikdo normální si nekoupí notebuk na hry.
druhak když už si ho koupí s nejslabší herní grafikou, tak se nediví, že mu to laguje.
treťjak když ten výkon časem padá, má v tom typicky prsty uživatel, který to zahnojí čističi, antiviry, tuniči, zbytečnými doplňky ...

Obnovu systému bez odstránenia osobných súborov

ano, to je ta obludná možnost vymyšlená právě pro uživatele, kteří neumí nainstalovat systém s ovladači.

Máš pravdu to je jasné. Ale chcel som iba pri tomto kovid stave niečo zahrať, laptop sa nazýva Lenovo Gaming Laptop tak niečo to zvládnuť musí predsa.
Vyriešil som to jednoducho vytvorením nového Power Planu a znížil som vyuzitie CPU na 90% namiesto 100% a RazerCortex a podobné nesmysli nepoužívam a zatial laptop slape na Nízkych efektoch celkom dobre.