Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojenie jedného monitoru k dvom počítačom

Chcel by som sa opýtať či sa dá jeden monitor pripojiť k dvom počítačom súčasne, mám dva počítače jeden je hlavný na ktorom pracujem a starší počítač používam na ukladanie záloh súborov. Hlavný je pripojený cez HDMI a druhý počítač by som pripojil cez VGA. Je na pripojenie potrebný nejaký špeciálny software?

Jestli chces videt na monitoru plochy obou PC, tak to hlavni PC nech zapojene pres kabel a u toho na zalohy v LOCAL (muze byt kdekoliv v byte, nepotrebuje kabel) pouzij klidne i RDP (vzdalenou plochu ktera je soucasti Windows : WIN+R → Mstsc).
Jinak viz uzivatel HOST.