Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde full hd

Vytáhnul jsem nefunkční amd grafiku. Nechápu proč, ale dneska sem koupil kabel, vga, černý a jde mi jenom rozlišení 1024*768, předtím sem měl pučený (na pár minut na vyzkoušení) taky vga modrý a normálně tam šlo full-HD také jen na tu grafiku z procesoru. Je to tim kabelem? V nastavení rozlišení mám napsáno "1. obecný monitor nepodporujícíc technologii PnP na Standarrdní grafický adaptér s roz" (tady je to useknutý)...
...bios a to prvotní načítání než se dostanu k výběru účtu je ve full-HD, tak nevím kde je chyba.

Ale nefunguje ji sculpting v blenderu, asi mě to bude iritovat i když s tim vůbec nepracuju. Tak koupím grafiku, ale jakou? intergovanou mám intel hd 4600
... jediný řešení asi gt 1030, levnější sem nenašel.... levnou bazarovou taky ne... :-(

pujde mi GT 1030 do MSI Z97 PC Mate?