Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou

Moja zostava: CPU I7 6700K OC 4,4GHZ GPU GTX 1080 EVGA RAM 2x8GB crucial 2133MHZ ZDROJ FSP Fortron Hyper M 600 M2 Samsung 970 EVO 500 GB a SSD Samsung 860 EVO 1 000 GB

Dobrý deň. Mám problém s FPS v hrách. Mám ich o dosť menej ako by som ich mal mať, a pravdepodobne je to grafickou kartou pretože nejde na 100%. Napríklad na Battlefield V mám vo FULL HD 50-80 FPS a je jedno či to mám na LOW alebo na ULTRA no podľa môjho HW by som mal mať 120 FPS.
Problém je aj v iných hrách ako je COD modern warfare kde mám na MEDIUM 60 FPS. Čo sa týka teploty tak CPU nemá viac ako 60 stupňov a GPU nejde nad 65.

Ďakujem za vaše odpovede.

Tie Infos tu z teba ťaháme jak z chlpatej deky. Tiež si myslím, že pokiaľ je HW plne funkčný, tak bolo niečo zanedbané pri inštalácii jeho ovládačov vo WIN.
Tu treba začať sťahovať:
https://www.asus.com/uk/supportonly/Z170%20PRO%20GAMING/HelpDesk_Download/
A po inštalácii WIN ide prvý chipset. Potom všetko ostatné. Samozrejme treba stiahnuť najnovší ovládač z NVIDIA.com a aj ten NvME Samsung má na stránkach Samsungu nejaké ovládače, ktoré by sa patrilo nainštalovať.