Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zastaví se video při přepnutí na jinou záložku v Chrome

Zdravím. Dotaz viz nadpis.

Přiznám se, že jsem si toho všiml až cca před 14 dny. Příkladem je třeba video na mobilmanii, kdy mi stačí jen poslech. Když ale přepnu na jinou záložku nebo nechám zobrazit Plochu, tak se přehrávání zastaví a spustí se znovu po aktivaci záložky s videem.

To je (nová) vlastnost a nebo je to záležitost nastavení Chrome?

Díky.

Řešení:

Přišel jsem na to, jak to vyřešit. :-)

Příklad pro Prostor X na Reflexu - stačí tab vytáhnout jako samostatné okno mimo spuštěný Chrome a pak to funguje i na "pozadí".

Teď jsem to zkoušel ve Firefoxu a dělá to stejně. Mobilmanii to vypne, youtube ne a tak při návratu k panelu mobilmanie hrají obě videa najednou. Při otevření v novém okně se nic nevypíná. A z Youtube mi hraje dohromady víc videí v panelech dohromady i bez doplňků.

Jo, objevil. :-) Když jsem to četl, tak jsem to bral jako nepohodlné protože jsem to pochopil jako dopředu 2 x spustit Chrome a pak ve druhém okně Chrome spustit to video. A je fakt, že jsem to kvůli nepohodlnosti ani nezkoušel.

Dnes jsem, ale tab přesouval na jinou pozici a při tom jsem ho nechtěně zatáhl trochu více a tab přešel do nového okna a kupodivu se přehrávání nezastavilo. Jinak řečeno, zní to stejně ale není to stejné. ;-)

Ale i tak, díky za to.