Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon s co nejlepším foto - cena ideálně do 20 000kč.

Zdravím,
po 3 letech s LG G6 se poohlížím po novém telefonu. Hlavní o co mě jde je foťák ( focení hlavně krajin ), jinak jde o klasické použití což bude asi u všech tel. stejný. Cena ideálně do 20 000kč. samozřejmě čím méně tím lépe :-)
Co jsem tak procházel tak mě tak nějak zaujalo:
Samsung galaxy s21
Samsung galaxy s20fe 5g
OnePlus 8Pro
S20 Ultra

Můžu poprosit o nějaký výběr, případně proč uvedený ano nebo ne. Budu rád i za doplnění telefonu na který jsem třeba zapomněl a přicházel by v úvahu.
Moc děkuji

Bud jeden z tech jsi psal(S20FE 5G s SP prej foti lip jak Exynos) a nebo iPhone 12(klidne i mini...ma stejnej fotak)
S20 Ultra bych nebral...neni to dobrej telefon a ten chip/fotak je nic moc.

Ja osobne bych asi sel do S21(sam mam S21 Ultra)