Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rtx 3070 vs Rx6800

Zdravím , rozhoduji se mezi výběrem Grafické karty Rx 6800 a Rtx 3070 . Pojedu ve Full HD a Monitor mám 144Hz.
Vždy jsem byl u Nvidie a nemám zkušenosti se značku AMD .

Nemůžu se rozhodnout jelikož jak koukám na testy tak Rx 6800 má dobré výsledky ale na druhou stranu tu je Rtx 3070 a DLSS 2.0
a tam nevím jestli to náhodou nebude do budoucna dobrá věc .

Děkuji za každou radu která rozhodne ve výběru karty .

Podivej se na skreta na jejich Alzaboxy, nabizi uz jen s RTX 2xxx, uz ani oni nedostanou trojkovou radu. A kdyz se podivas na HAL3000 , coz jsou pocitace od 100Mega, tak tam je maximem RTX 3060.
Za me teda, pokud je tazatel nekym z vedeni 100Mega nebo pribuznym, tak sanci ma, jinak tezko. Pak je moznost, ze ma kontakt v USA a nekdo mu grafiku priveze. Proto nas to tu zaujalo, ze tvrdi, ze to umi sehnat za normalni cenu.