Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při viru v PC Windows Vista a HijackThis

Ahoj,
chtela bych moc poprosit o pomoc, pokud je tu nekdo, kdo ma zkusenosti s HijackThis. Prisla jsem totiz na to, ze mam v PC 100% vir. Pri zapnute kontrole antiviru se mi to v 99% zastavilo a napsalo mi to, ze kontrola nemuze byt provedena. Pri stahnuti Malwarebyte se mi ukazalo v Pc nekolik problémů, ktere jsem presunula do karanteny a navic mi nelze stahnout ani jine antiviry.
HijackThis mi napsal vypis vseho v Pc, ale vubec tomu nerozumim a nerada bych vymazala neco důležitého.

Moc prosím o radu

jesli něco tvrdí 32bitový zastaralý hijackthis je úplně jedno, ten v novějších 64bit windows nerozezná ani petržel od vrat od stodoly.

spustit nějaký zmíněný antispyware, nebo odvážně vlastní kontrola spouštěcích míst:
ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby cizích výrobců), scheduled tasks (naplánované úlohy).

jinak v tom výpisu hjt žádný problém není. ale hjt nekontroloval zamoření prohlížečů.