Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání notebooku

Dobrý den,

píšu vám ohledně pomoci s mým notebookem.
Notebook mi asi před měsícem začal nepravidelně zamrzat ( někdy je to 2krát za den a někdy zas jednou do týdne), mám podezření že za to mohla instalace prohlížeče Firefox jelikož v té době ty problémy začaly. Pak jsem ještě pořídil chladící podložku jelikož jsem měl pocit že je to kvůli přehřívání ale to nepomohlo.
Zkouším tedy občas pročistit soubory a optimalizovat ssd ale i tak problém přetrvává.
Děkuji předem za jakoukoliv radu.

Co se týče teplot tak ty jsou v normálu ( klasická pracovní teplota při projíždění internetu a jiných dalších věcí je 30-40°, při hraní např. Minecraftu 50°, ETS2 a ATS jedou na vyšší grafiku asi na 60° a vzácně 70°.

FF od Mozilla nemá problém.

Ale ak myslíš, stiahni si Edge - Beta verziu Insider.
https://www.microsoftedgeinsider.com/en-us/download/beta

Počešti Edge, zapni zrýchlenie načítania, aby jeho kernel visel v RAM.

Edge Beta podľa môjho objektívneho presvedčenia, predčil o míle ostatné browsery, čo sa týka bezpečnosti detto. Akurát odosiela telemetrické šifrované dáta na otvorených portoch 80, 443 do ústredia MS. Edge predčí v stabilite, rýchlosti, bezpečnosti dokonca proklamovaného Vivaldi.

Testuj "otlačky" browserov;;;
https://coveryourtracks.eff.org/

Okrem Tor Browser na Firefoxe cez DuckDuckGo, ten ide na proxy serveroch. Zase je to nevyhovujúci, slimačí "hlemýžď".