Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou mi zvuky

Zdravím,
mám problém se zvuky v mém notebooku. Vůbec mi totiž nejdou.
Dám-li Ovládací panely -> Zvuky a zařízení pro práci se zvukem a řečí -> Upřesnit nastavení hlasitosti, tak mi to vyhodí že " Nejsou k dispozici zařízení pro aktivní směšování zvuku. " ... může mi někdo prosím poradit, co mám dělat ?

Ty zvuky šly cca 18 měsíců ...
Nejdou mi dva dny, vrátili mi notebook z reklamace ( neměla nic společného se zvuky ).
Notebook: FS Amilo M1450
Mám Windows XP
Ovladače by nainstalované být měli, jelikož mi to dřív šlo. Ale... něco musí být špatně, když to teď nejde. Můžu nějak zjistit, zda sou nainstalované pořád ?

dělá mi to samé akorát nemám v pořádku Multimediání zvukový adaptér. Repráky mám zapojený ale nejdou nainstalovat protože to nenašlo nějaký potřebný software a chce to po mě CD..Asi to bude driver ne ? Nemá někdo nějaký tip na stažení ? A jak zjistím typ zvukové karty aby mi to na ní šlo ? MAm XP