Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlá kontrola Kasperskym

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat na následující - nedávno jsem kontroloval notebook (Dell Vostro 15, 3000 Series; Win10) na havěť pomocí Kasperskyho (https://support.kaspersky.com/krd18) pomocí bootovacího flash disku a narazil jsem na to, že kontrola proběhla velmi rychle, měl jsem ji hotovou snad za cca 10 vteřin (nic nebylo odhaleno). Z toho důvodu bych se chtěl zeptat, zda je to možné, že byla kontrola takto rychle dokončena. Přijde mi, že za takovou dobu snad ani nemohl program celý počítač prohledat. Moc díky.

Pevne verím, že si z ISO Kasperského, typu AV "SysRescue" vyrobil na fleške bútovacie médium a kontrolu vykonal pod RAM, pri uspatých dátach na disku s manuálne vybratými logickými oddielmi. Nielen aktívny a primárny oddiel so zavádzačom.

Skús to s Dr.Web live ISO, na fleške výrobou cestou Rufus.

Dr.Web live tvorí TOP na trhu medzi AV, kontroluje o.i. aj forenzne kľúč Registrov Windows.
https://download.geo.drweb.com/pub/drweb/livedisk/drweb-livedisk-900-cd.iso

Tiež obsahuje Dr.Web live velice užitočnú utilitku: Midnight Commander.